Katalog firm

Kategorie


Securit VIP

Planujesz skorzystać z usług agencji ochrony działającej na terenie województwa łódzkiego? Zdecyduj się na współpracę z firmą Securit Vip. Możesz liczyć na indywidualne traktowanie, dyskrecję i profesjonalną realizację zlecenia. Agencja istnieje na rynku wiele lat. Oferuje ochronę osób i mienia, usługi transportowe i wiele więcej.

Transport osób

Jako doświadczony przewoźnik możemy zaproponować Państwu bezpieczny i szybki transport osób Łódź w komfortowych warunkach. Możemy pochwalić się nowoczesną flotą pojazdową i doświadczonymi kierowcami, którzy zawsze służą Państwu fachową pomocą. Specjalizujemy się przede wszystkim w przewożeniu VIP-ów i ich rodzin, którzy z wiadomych przyczyn potrzebują specjalnej ochrony.
Nasza oferta przewozowa skierowana jest nie tylko dla klientów biznesowych, ale również dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertą o nowe usługi, aby móc sprostać coraz to większym oczekiwaniom naszych klientów. Wszystkie nasze samochody są systematycznie serwisowane, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że dojadą we wskazane miejsce na czas.
Spośród konkurencyjnych firm przewozowych wyróżnia nas solidność, rzetelność i punktualność, która w tym zawodzie odgrywa bardzo ważną rolę. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

Laser Service

Szukasz odpowiednich tonerów do drukarek w Łodzi, a tym samym dostępnych w atrakcyjnej cenie? Zatem firma Jacek Kopa Laser Service to nie tylko alternatywa, ale najlepsze w tym aspekcie rozwiązanie, d...