Katalog firm

Kategorie


Securit VIP

Planujesz skorzystać z usług agencji ochrony działającej na terenie województwa łódzkiego? Zdecyduj się na współpracę z firmą Securit Vip. Możesz liczyć na indywidualne traktowanie, dyskrecję i profesjonalną realizację zlecenia. Agencja istnieje na rynku wiele lat. Oferuje ochronę osób i mienia, usługi transportowe i wiele więcej.

Biuro detektywistyczne

Jednym z elementów naszej działalności jest biuro detektywistyczne w Łodzi. Zajmujemy się też ogólnie pojętą ochroną. Jednak - ostatnimi czasy - to usługi detektywistyczne są dla nas priorytetem. Zajmujemy się w tej kwestii różnymi sprawami: rodzinnymi, gospodarczymi i nie tylko. Więcej informacji dotyczącej oferty znajdą Państwo na stronie http://www.securitas-vip.pl/.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że przychodzący do nas klienci obdarowują nas sporym zaufaniem i liczą na pełną dyskrecję. Problemy, z którymi zgłaszają się do nas ludzie, bywają bardzo delikatne i potrzeba sporo wyczucia, aby nad nimi pracować. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie, niezależnie od charakteru podjętego zlecenia.
Pracujący dla nas detektywi są sprawdzonymi profesjonalistami, którzy wzbogacają swoją wiedzę i stosują najnowsze metody detektywistyczne. Zależy nam bowiem na wysokiej jakości usług. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny - staramy się nie tylko nie zawieść jego zaufania, ale i udowodnić, że postawili na właściwe biuro detektywistyczne.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

Laser Service

Szukasz odpowiednich tonerów do drukarek w Łodzi, a tym samym dostępnych w atrakcyjnej cenie? Zatem firma Jacek Kopa Laser Service to nie tylko alternatywa, ale najlepsze w tym aspekcie rozwiązanie, d...