Katalog firm

Saunaland

Producent saun Saunaland kieruje ofertę do klientów z całego kraju chcących zlecić budowę sauny lub łaźni parowej. Dysponując szeroką wiedzą i doświadczeniem, zapewnia fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Firma zajmuje się budową saun suchych, mokrych i nie tylko. Świadczy też usługi serwisowe.

Sauny suche

Posiadanie własnej sauny to fantastyczna sprawa. To takie miejsce, gdzie będziecie mogli w każdej chwili się ze spokojem zrelaksować. Po co macie jeździć do jakichś ośrodków, salonów, skoro możecie stworzyć takie miejsce w swoim domu. Wystarczy tylko, że skorzystacie z usług naszej firmy Saunaland, która już od wielu lat znajduje się na rynku, a jej ofertę prezentuje strona http://www.saunaland.pl/sauny-wroclaw.php.
Oferujemy Wam najróżniejszego rodzaju sauny. Nasza firma nie ogranicza się tylko do jednego miasta, ponieważ działamy na terenie kilku największych miast w Polsce. Śmiało możecie nam zaufać, ponieważ już wiele osób to zrobiło. Dzięki nam możecie mieć sauny na podczerwień "niskotemperaturowe", sauny suchy, mokre, łaźnie parowe. W naszej ofercie znajdziecie również piece do sauny, sterowniki do piecy, bale oraz wanny drewniane.
Wszystkie nasze części sprowadzamy tylko od najlepszych producentów, dzięki czemu wszystko będzie Wam na pewno bardzo długo służyć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy ze szczegółami opowiedzą Wam o naszej ofercie.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022