Katalog firm

Saunaland

Producent saun Saunaland kieruje ofertę do klientów z całego kraju chcących zlecić budowę sauny lub łaźni parowej. Dysponując szeroką wiedzą i doświadczeniem, zapewnia fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Firma zajmuje się budową saun suchych, mokrych i nie tylko. Świadczy też usługi serwisowe.

Sauny mokre

Na rynku jest wiele ofert z saunami, ale znaną i cenioną jest firma katowicka zajmująca się produkcją tych oryginalnych towarów. Saunaland specjalizuje się w produkcji nietuzinkowych i funkcjonalnych saun, pieców do saun, sterowników i np. łaźni. Na naszej stronie internetowej http://www.saunaland.pl/sauny-katowice.php można zapoznać się z przykładowymi - najbardziej popularnymi modelami wybieranymi przez naszych Klientów.
Pracownicy przykładają dużą wagę do jakości produktów, które pochodzą z takich krajów jak Szwecja i Finlandia. To najlepsze surowce, wysokiej klasy, które wykorzystywane są w produkcji tych oryginalnych saun.
Firma zapewnia też profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu, niezbędne wsparcie serwisowe i w pełni funkcjonalne projekty. Firma dokłada wszelkich starań, by ostateczne efekty pracy zgrabnie wpasowały się w otoczenie, w którym zostanie umieszczony ten unikalny produkt.
To w pełni profesjonalna i uczciwa firma, która działa już od wielu lat. Ich prace widać m.in. w takich miastach jak Łódź, Katowice, Poznań, czy Wrocław. Zawsze i o każdej porze można zlecić wykonanie sauny mokrej, sauny suchej, lub popularnej sauny na podczerwień.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022