Katalog firm

Sanitpol

Sanitpol działa na rynku od ponad 25 lat, dzięki czemu możemy Wam zagwarantować pełen profesjonalizm. Naszym klientom oferujemy: inspekcje kanalizacji za pomocą kamery video, zamrażanie rur, gwintowanie, przepychanie kanalizacji, spawanie gazowe oraz wiele, wiele innych usług. Mamy nadzieje, że będziecie z nas zadowoleni.

Podnośniki

Jeżeli interesują Państwa profesjonalne podnośniki koszowe Łódź, ale niestety nie możecie znaleźć nigdzie żadnej rzetelnej firmy w rozsądnej cenie, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszej pomocy. Zatrudniamy najlepszych operatorów na rynku i dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń.
Nasze podnośniki koszowe Łódź charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu możemy wykonywać nasze usługi nawet w trudno dostępnych miejscach. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w całej Łodzi. Nasze podnośniki koszowe mogą okazać się bardzo przydatne nie tylko podczas przycinania drzew lub malowania elewacji, ale również podczas montażu reklam albo podczas gaszenia niebezpiecznych pożarów. Więcej informacji o naszej firmie i pełną ofertę usług znajdą Państwo zawsze na naszej stronie firmowej do której odwiedzenia gorąco zapraszamy.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Jaksa

Firma Jaksa istnieje na rynku 15 lat. Chociaż jej główną specjalność stanowi budowa szklarni, zajmuje się także przerobem stali. W oparciu o nowoczesne technologie projektuje i wykonuje różnego typu k...

BestBet

Firma BestBet prężnie rozwija się na runku ogrodzeń. Dzięki swojemu doświadczeniu i zatrudnianiu wyłącznie wysoko wyspecjalizowanych pracowników, oferuje swoim klientom indywidualnym jak i firmom najw...