Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Przytrafiła się Państwu awaria pojazdu na autostradzie? Nie wiedzą Państwo co w takim przypadku zrobić? Wystarczy szybki kontakt do naszej firmy, a nasi wykwalifikowani pracownicy w szybkim czasie pośpieszą Państwu z pomocą. Niezależnie czy zabrakło paliwa, czy też wymagane jest odholowanie pojazdu - zajmiemy się wszystkim.

Pomoc drogowa Zgierz

Pomoc drogowa SOS Krzysztof Wojciechowski to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnej pomocy drogowej. Terenem działania obejmujemy całe województwo łódzkie, w tym łódzki odcinek autostrady A1 i A2. Pomoc drogowa Zgierz od lat dba o bezpieczeństwo wszystkich osób, które zwracają się o pomoc w przypadku awarii czy kolizji drogowej. Zapewniamy fachowe wsparcie i szybkie wykonanie usługi.
Szybko dojeżdżamy wszędzie tam, gdzie konieczna jest zawsze fachowa pomoc drogowa. Odholowujemy samochody, które tego wymagają, dokonujemy wymiany opon czy też drobnych napraw na drodze. Zapewniamy także transport osobom, które zostały bez swojego pojazdu. Nasze usługi kierujemy zarówno do właścicieli samochodów osobowych, jak i posiadaczy pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz autobusów i tirów.
Dzięki temu, że posiadamy nowoczesny sprzęt i stale pracujemy nad podnoszeniem jakości swoich usług możemy Państwu proponować profesjonalną i kompleksową obsługę w każdej trudnej drogowej sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673