Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Przytrafiła się Państwu awaria pojazdu na autostradzie? Nie wiedzą Państwo co w takim przypadku zrobić? Wystarczy szybki kontakt do naszej firmy, a nasi wykwalifikowani pracownicy w szybkim czasie pośpieszą Państwu z pomocą. Niezależnie czy zabrakło paliwa, czy też wymagane jest odholowanie pojazdu - zajmiemy się wszystkim.

Pomoc drogowa w Łodzi

Martwią się Państwo, że kiedy zdarzy się Wam przebić oponę samochodu, nie będziecie potrafili jej zmienić? To nic złego. Na pewno przecież mają Państwo wiele innych talentów, nie każdy musi znać się na tego typu naprawach. Zwłaszcza że w przypadku uszkodzonej opony jest inne, niezwykle proste rozwiązanie.
Jest nim nasza pomoc drogowa. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z nami, a nasza profesjonalna ekipa w naprawdę krótkim czasie przyjedzie we wskazane przez Was miejsce. A zmiana uszkodzonej opony to oczywiście tylko jedna z wielu usług, jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Zajmiemy się również holowaniem uszkodzonego samochodu czy dostarczeniem paliwa. Innymi słowy - mogą Państwo na nas liczyć w przypadku każdego problemu, jaki może spotkać Was podczas podróży autem. To właśnie dlatego cieszymy się tak pozytywnymi opiniami naszych klientów.
Jeśli dołączą Państwo do tego grona, Wami również zaopiekujemy się w każdej awaryjnej sytuacji na drodze. Bezpieczeństwo klientów to dla nas priorytet. Więcej informacji na temat oferowanej pomocy można znaleźć na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-lodz/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673