Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

OrtoGo to prywatna klinika ortopedyczna. Dysponuje placówkami zlokalizowanymi w Warszawie i Płocku. Oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń z zakresu ortopedii, ale nie tylko. Umożliwia konsultacje z lekarzami chorób wewnętrznych, a także ze specjalistami w zakresie neurologii, dermatologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej.

Punkt pobrań

Pobranie krwi jest standardową procedurą, gdy np. wykonuje się profilaktyczne badania lub sprawdza zawartość krwi danej osoby w związku z jakąś konkretną dolegliwością na zlecenie lekarza. Przez gabinet zabiegowy na co dzień przewija się mnóstwo pacjentów, więc musi on działać sprawnie, zwłaszcza teraz, w dobie koronawirusa.
Nasz funkcjonalny punkt pobrań Warszawa Wola krwi wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt i zapewnia każdemu pacjentowi maksimum bezpieczeństwa. Urządzenia i akcesoria są każdorazowo dokładnie myte i dezynfekowane. Używamy wyłącznie, sterylnych igieł jednokrotnego użytku. Nawet dla osób, które boją się widoku krwi i mdleją podczas pobierania materiału do badań, wizyta w punkcie pobrań nie jest męczarnią i źródłem stresu. Pracownicy naszej kliniki dbają o to, by każdy pacjent czuł się komfortowo i nie musiał niepotrzebnie się denerwować.
Pobieranie krwi przeprowadzane jest delikatnie i szybko, a dla pacjentów z lękiem przed igłą przygotowano wygodne leżanki, by mogli spokojnie przetrwać przykry dla nich moment ukłucia.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520