Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to prywatna klinika ortopedyczna. Dysponuje placówkami zlokalizowanymi w Warszawie i Płocku. Oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń z zakresu ortopedii, ale nie tylko. Umożliwia konsultacje z lekarzami chorób wewnętrznych, a także ze specjalistami w zakresie neurologii, dermatologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej.

Ortopeda dziecięcy

Ortopeda dziecięcy to jedyny specjalista, który może pomóc w przypadku kontuzji u dzieci i zapewnić, że nie doprowadzą one do trwałych zmian. Szukając takiego specjalisty w Płocku lub w Warszawie warto rozważyć ofertę kliniki OrtoGo. Jest to świetnie znana i często polecana klinika ortopedyczna, która cieszy się doskonałą reputacją na terenie całej Polski. W OrtoGo zatrudnieni są bowiem najlepsi specjaliści w dziedzinie ortopedii. Dostępny jest tam także ortopeda dziecięcy, który zawsze gwarantuje swoim pacjentom najlepszą opiekę medyczną. Odwiedź stronę naszej przychodni https://ortogo.pl/specjalizacje/ortopedia-dziecieca i zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi usługami.
OrtoGo jest kliniką prywatną, ale jej ceny są odpowiednie do jakości świadczonych tam usług. Dlatego też każda osoba, która zdecyduje się zapisać swoje dziecko na wizytę w tej klinice ortopedycznej na pewno nie musi się martwić o brak doświadczonych specjalistów.
Każdy pacjent tej kliniki potwierdza, że jest to doskonałe miejsce na to, aby rozpocząć swoje leczenie specjalistyczne. Z tego powodu OrtoGo to najczęściej polecana klinika ortopedyczna w Warszawie i w Płocku.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520