Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

OrtoGo to prywatna klinika ortopedyczna. Dysponuje placówkami zlokalizowanymi w Warszawie i Płocku. Oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń z zakresu ortopedii, ale nie tylko. Umożliwia konsultacje z lekarzami chorób wewnętrznych, a także ze specjalistami w zakresie neurologii, dermatologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej.

Neurolog

Firma Ortogo w dziedzinie neurologii przyjmuje najczęściej pacjentów, u których występują wszelkiego rodzaju schorzenia takie jak: bóle kręgosłupa, bóle głowy, udary mózgu czy zawroty głowy. Lekarz, w
tym wypadku neurolog Płock zajmuje się pacjentami z tego typu schorzeniami, ale także pacjentami chorującymi przewlekle, na przykład na padaczkę, stwardnienie rozsiane czy nowotwory układu nerwowego. Neurologia w swej działalności zajmuje się również chorobami takimi jak zwyrodnienie układu nerwowego czy choroby Alzheimera i Parkinsona. By jednak diagnoza w każdym z tych przypadków mogła być przeprowadzona w sposób prawidłowy wymagana jest do tego wysokospecjalistyczna diagnostyka, której niewątpliwie nie brak w centrum medycznym Ortogo. Umożliwia to zdecydowane rozpoznanie choroby i w szybkim czasie pozwala na podjęcie prawidłowego leczenia.
Wśród popularnych symptomów wskazujących na schorzenia układu nerwowego wyróżnić należy przede wszystkim wszelkiego rodzaju bóle czy osłabienie, których bynajmniej nie wolno bagatelizować. Kolejnymi ważnymi symptomami są wszelkiego rodzaju zaburzenia koordynacji, pamięci czy widzenia, a także problemy ze słuchem czy snem. Należy pamiętać, że coś co może nam się wydawać mało niebezpieczne dla zdrowia, może się okazać kluczowe.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520