Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

OrtoGo to prywatna klinika ortopedyczna. Dysponuje placówkami zlokalizowanymi w Warszawie i Płocku. Oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń z zakresu ortopedii, ale nie tylko. Umożliwia konsultacje z lekarzami chorób wewnętrznych, a także ze specjalistami w zakresie neurologii, dermatologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej.

Chirurg ortopeda

OrtoGo Centrum Medyczne Sp. z o.o. to prywatna przychodnia ortopedyczna zapewniająca usługi na najwyższym poziomie. Placówka medyczna oferuje wysoki poziom specjalistycznej diagnostyki, zabiegów oraz leczenia. Oferujemy kompleksową opiekę w ramach ortopedii i traumatologii (również ortopedii dziecięcej).
Zapewniamy na miejscu konsultacje i opiekę prowadzą przez lekarza o specjalizacji chirurg ortopeda Warszawa. Ponadto świadczymy usługi z zakresu chorób wewnętrznych, reumatologii, neurochirurgii, gastroenterologii, endokrynologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, leczenia bólu, diabetologii i dermatologii. Nasi lekarze tworzą kompetentny zespół specjalistów w swoich dziedzinach pracujących z zaangażowaniem i pasją.
Wspierani są przez niezwykle pomocny i profesjonalny personel medyczny. Nasi pacjenci są dla nas najważniejsi. Przekonaj się o tym i sprawdź na ortogo.pl, gdzie znajduje się nasza najbliższa placówka. Pozwól sobie na profesjonalne leczenie, a tym samym na podniesienie komfortu życia.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520