Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Odwiedzając zlokalizowane w Gdańsku, Rzeszowie i Lublinie salony optyczne Ocular Canada, klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę. W zakres usług wchodzi kompleksowe badanie wzroki i fachowa pomoc w wyborze produktów optycznych. Firma zapewnia duży wybór markowych oprawek okularowych, akcesoriów i nie tylko.

Soczewki kontaktowe

Salony Ocular Canada to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą kupić w rozsądnej cenie markowe soczewki. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami z całego świata, dlatego też dokonując u nas zamówienia mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafią produkty z najwyższej światowej półki. W pierwszej kolejności polecamy niesamowite soczewki progresywne, których nie znajdą Państwo w konkurencyjnej ofercie sprzedażowej.
Szkła progresywne umożliwią bardzo dobre widzenie na każdą odległość, dzięki czemu nie będą musieli Państwo nosić kilka par okularów. Górna część szkieł odpowiedzialna jest za widzenie dali, środkowa za widzenie pośrednich odległości, z kolei dolna część szkieł pozwala na widzenie z bliskiej odległości.
Jeżeli mają Państwo mniejsze lub większe problemy z widzeniem prezbiopii, to progresywne soczewki są tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. W sprzedaży posiadamy także soczewki fotochromowe, wysokoindeksowe, jednoogniskowe i dwuogniskowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą soczewek kontaktowych dostępnych w naszym salonie w Gdańsku na stronie http://www.ocularcanada.pl/optyk-gdansk.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85