Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Odwiedzając zlokalizowane w Gdańsku, Rzeszowie i Lublinie salony optyczne Ocular Canada, klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę. W zakres usług wchodzi kompleksowe badanie wzroki i fachowa pomoc w wyborze produktów optycznych. Firma zapewnia duży wybór markowych oprawek okularowych, akcesoriów i nie tylko.

Badanie wzroku

Szukasz salonu optycznego w Rzeszowie, który spełni Twoje wymagania? Koniecznie odwiedź Ocular Canada, salon optyk Rzeszów. W salonach Ocular Canada znajdziesz pełną ofertę szkieł okularowych, designerskich i trwałych oprawek, soczewek kontaktowych, a nawet okularów przeciwsłonecznych.
Dodatkowo salony optyczne Ocular Canada dysponują szeroką ofertą akcesoriów optycznych, m.in. etui do okularów, płynów do czyszczenia szkieł czy przystosowanych do okularów ściereczek z mikrofibry. Dobrze dobrane okulary to podstawa dla każdego kto zmaga się z wadą wzroku. Źle dobrane szkła potrafią pogłębić wadę wzroku, dlatego warto udać się do renomowanego salonu optycznego i oddać się w ręce specjalistów.
Ponadto, odpowiedni dobór oprawek pozwala uwydatnić zalety naszej prezencji, nadać nam powagi, zmienić image. Bardzo często na ulicy można minąć osobę o fatalnie dobranych oprawkach, która po ich zdjęciu wydaje nam się zupełnie kimś innym. W Ocular Canada, nasi specjaliści zadbają o to, abyś w okularach wyglądał jak najkorzystniej!

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85