Katalog firm

Kategorie


Medibut

W branży spożywczej, hotelarskiej, medycznej i gastronomicznej bardzo ważne jest obuwie, które musi spełniać obowiązujące normy w tym sektorze gospodarki. Firma Medibut zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą butów medycznych i zawodowych dla kobiet i mężczyzn, w skład których wchodzą klapki, buty operacyjne, drewniaki i sandały.

Obuwie profilaktyczne

Medibut to firma, która istnieje już od 1982 roku. Zajmuje się produkcją wyłącznie atestowanego obuwia zawodowego profilaktycznego oraz drewniaków.
Obuwie profilaktyczne jest przeznaczone dla osób dbających o komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo. W ofercie obuwia medycznego znajdują się pozycje takie jak:
- buty medyczne na spodach antypoślizgowych, wykonane ze skóry naturalnej z wykończeniem powłokami, dzięki czemu w łatwy sposób można przeprowadzić ich dezynfekcję.
- buty z podeszwami odpornymi na substancje takie jak oleje i tłuszcze. Pozwalają uniknąć niebezpieczeństwa w miejscach, w których znajduje się ich duża ilość.
-buty antystatyczne, dzięki którym ładunki elektryczne są odprowadzane do podłoża.
Wszystkie typy obuwia posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa oraz są zgodne z normą PN-EN ISO 20 347, wymaganą dla butów zawodowych do użytku w miejscach pracy. Wyrób nie zagraża także środowisku naturalnemu oraz jest całkowicie bezpieczny, co potwierdzone jest certyfikatem CE znajdującym się na obuwiu.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99