Katalog firm

Nobilla

Jeśli szukasz firmy, która oferuje profesjonalne pakowanie, przepakowywanie bądź konfekcjonowanie towarów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Nobilla. Oferujemy wysokiej jakości usługi pakowania towarów. Dodatkowo zajmujemy się produkcją pelletu wędkarskiego (zanęt wędkarskich).

Konfekcjonowanie towarów

Nobilla to firma, która zajmuje się pakowaniem lub przelewaniem różnego rodzaju towarów, najczęściej z większych, zbiorczych opakowań. Konfekcjonowanie towarów odbywa się w nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej fabryce i dotyczy produktów granulowanych, płynnych, żelowych i sypkich. Firma świadczy kompleksowe usługi związane z pakowaniem i proces ten zaczyna się od projektu odpowiednich opakowań i etykiet. Najczęściej Nobilla konfekcjonuje środki ochrony roślin, chemię gospodarczą i chemię rolniczą ale przyjmuje też zlecenia na inne produkty.
Konfekcjonowanie towarów jest możliwe w odniesieniu do prawie wszystkich produktów, a jedyne ograniczenia wynikają z konstrukcji odpowiednich opakowań.
Ze względu na wysoko wykwalifikowaną kadrę i nowoczesny park maszynowy, jakość i ceny proponowanych usług konfekcjonowania są bardzo atrakcyjne.
Nobilla jest także producentem własnych produktów: zanęt wędkarskich, pokarmu da rybek, środka do basenów, preparatu do ścieków oraz środka do usuwania lodu.

Kontakt

Ulica: Nowa 32

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://nobilla-poland.com/

E-mail: nobilla@nobillapoland.com

Tel.: +15 841-42-50