Katalog firm

Muzzy

Posiadasz sklep internetowy bądź stacjonarny z modną odzieżą? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Muzzy, która nawiąże współpracę handlową. Oferujemy wysokiej jakości modne piżamy damskie oraz męskie w przystępnych cenach hurtowych.

Piżamy dla mężczyzn

Piżama to niezwykle ważny strój nocny. Odpowiednio dobrana pozwoli nam poczuć się atrakcyjnie nawet wieczorem w zaciszu domowym. Rodzinna firma Muzzy od ponad 16 lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości piżamy wykonane z certyfikowanych dzianin, dzięki czemu masz pewność, że będzie Ci w niej wygodnie.
W bogatym asortymencie znajduje się bielizna nocna dla całej rodziny. Wybierać możemy piżamy męskie, które składają się z bluzki, spodni lub spodenek. Pozwoli nam to zadbać o swojego partnera i podarować mu męską i stylową piżamę. Dla kobiet powstała specjalna kolekcja koszul nocnych, tunik o powiększony rozmiarze, koszul do karmienia dla mam oraz dwuczęściowych piżam, które wykonane są zgodnie z obowiązującą modą damską.
W ofercie są także piżamy dla młodszych klientów w żywych kolorach i z atrakcyjną grafiką, co nadaje jej modnego designu, co jest ważne szczególnie dla nastolatków. Firma Muzzy stale poszerza asortyment o nowe produkty, dbając o zadowolenie swoich klientów. Zdrowy i spokojny sen dla wszystkich.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.: