Katalog firm

Kategorie


MS Meble

Nasz salon meblowy oferuje Wam meble, które produkowane są przez najlepszych specjalistów. Z nami dostaniecie meble, które zostaną wyprodukowane z najlepszych materiałów, jakie są dostępne na rynku. Możecie być pewni, że nasze meble będą Wam służyły przez długie lata i będą wzbudzały zachwyt w Waszych gościach.

Meble do kuchni

Nasza firma oferuje meble kuchenne na wymiar Olsztyn, choć równie dobrze moglibyśmy napisać, że... odmieniamy kuchnie Polaków. Dla nas projektowanie i montaż mebli kuchennych na wymiar to bowiem coś więcej niż tylko praca. Wychodzimy z założenia, że kuchnia to najważniejsze miejsce każdego mieszania i domu, a skoro tak, to znajdujące się w niej meble muszą być najwyższej jakości.
To dlatego naszym klientom oferujemy meble, które urzekają nie tylko swoim wyglądem, ale jednocześnie funkcjonalnością i trwałością. Wszystko po to, by klient otrzymał od nas meble kuchenne na wymiar, które będą cieszyły jego oko i pomagały w kuchennych obowiązkach przez długie lata. A że każdy ma inny gust, to pierwszą czynnością, jaką wykonujemy, jest rozmowa z klientem.
Chcemy dokładnie poznać jego oczekiwania, by następnie móc je dokładnie odwzorować. To dlatego nasi klienci tak bardzo doceniają nasze usługi. Więcej informacji na temat naszych mebli kuchennych na wymiar znajdą Państwo natomiast na naszej stronie internetowej http://meblems.com/.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Koncept Studio

Firma Koncept Studio od wielu lat zajmuje się produkcją mebli na indywidualne zamówienie Klienta. W ramach naszej oferty przyjeżdzamy na miejsce i wykonujemy pomiar, na którego podstawie przygotujemy...