Katalog firm

PHU Complex

Jeśli chcieliby Państwo zmienić wystrój swojej obecnej kuchni na bardziej nowoczesną, proponujemy wykonanie mebli kuchennych na wymiar. Posiadamy ogromne doświadczenie - staramy się pomóc w doborze odpowiedniej aranżacji przygotowując wizualizację gratis. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Meble na zamówienie

PHU Comple to rzetelna i bardzo doświadczona firma, która od 2005 roku oferuje swoim klientom modne i stylowe meble na zamówienie Gołdap w bardzo przystępnej cenie. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas nie tylko wysoka jakość usług i konkurencyjne ceny, ale również terminowość, profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.
Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze meble na zamówienie Gołdap i co najważniejsze często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z profesjonalnej oferty. Korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że nasze meble będą wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Wszystkim naszym klientom możemy zaoferować precyzyjny pomiar oraz fachowy montaż.
Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży meblarskiej, dlatego też zawsze możemy zaoferować swoim klientom produkty z najwyższej światowej półki, które w swojej klasie oraz w swojej cenie nie mają sobie równych.

Kontakt

Ulica: Wileńska 8/2

Kod: 19-500

Miejscowość: Gołdap

http://meblegoldap.pl/

E-mail: dariusz26@gmail.com

Tel.: 519-470-750


Podobne firmy

MS Meble

Nasz salon meblowy oferuje Wam meble, które produkowane są przez najlepszych specjalistów. Z nami dostaniecie meble, które zostaną wyprodukowane z najlepszych materiałów, jakie są dostępne na rynku. M...

Koncept Studio

Firma Koncept Studio od wielu lat zajmuje się produkcją mebli na indywidualne zamówienie Klienta. W ramach naszej oferty przyjeżdzamy na miejsce i wykonujemy pomiar, na którego podstawie przygotujemy...