Katalog firm

Kategorie


Marzanna

Wybierając się na południe Polski, warto skosztować ludowej kultury tego regionu. Z pomocą przychodzi Państwu Siedlisko Folkloru Marzanna, czyli duży kompleks hotelowo- gastronomiczny. Położony w spokojnej okolicy ma letniskowy charakter. Oferuje noclegi i restaurację w obiektach zbudowanych w stylu ludowo- góralskim. Więcej informacji na stronie marzanna.pl.

Imprezy

Każdy z nas chce, aby dzień ślubu był wyjątkowy. Dopracowanie gwarantuje uzyskanie oczekiwanego efektu. Nasza sala weselna Lublin - Siedlisko Folkloru Marzanna jest wymarzonym miejscem na tę uroczystość.
Niezapomniany klimat, staropolska gościnność i urok - to nasze atuty. Oferujemy salę makową na 150 osób oraz weselną mieszczącą, aż 400 gości. Wystrój charakteryzujący się elegancją, klasą oraz niesamowitym klimatem. Do dyspozycji pary młodej apartament w Hotelu Marzanna, gwarantujący wypoczynek i niezapomnianą noc poślubną. Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu: 603-678-899 oraz na stronie głównej Hotelu: www.marzanna.pl. Sprawdź naszą ofertę, skorzystaj z niej a z pewnością nie pożałujesz.
Cechuje nas profesjonalizm, miła obsługa, gościnność. Dostępne sale są pełne uroku i klasy. Chcesz, by Twoje wesele było wyjątkowe? Chcesz czuć się wyjątkowo w tym jakże wyjątkowym dniu? Zadbaj o szczegóły. Wybierz piękno, prostotę, elegancję i staropolską gościnność. Www.marzanna.pl- sprawdź koniecznie!

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Malaga

Masz jasno sprecyzowane wymagania i oczekiwania, gdy chodzi o salę weselną której poszukujesz w okolicach Łodzi? Oferujemy naszym klientom nie tylko świetne miejsce do organizacji takiej imprezy, lecz...