Katalog firm

Kategorie


Malaga

Masz jasno sprecyzowane wymagania i oczekiwania, gdy chodzi o salę weselną której poszukujesz w okolicach Łodzi? Oferujemy naszym klientom nie tylko świetne miejsce do organizacji takiej imprezy, lecz również niezbędne co do tego zaplecze, nocleg czy nawet możliwości kompleksowego wsparcia w obsłudze każdego wydarzenia.

Sala konferencyjna

Dotychczas miałeś problem, ze znalezieniem adekwatnego miejsca, obiektu czy sali w której mógłbyś zaplanować oraz zorganizować spotkanie biznesowe w samej Łodzi? Zatem nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż nasz pensjonat to doskonałe rozwiązanie gdy chodzi o sale konferencyjne w Łodzi, nocleg, catering a tym samym obsługę tego typu wydarzeń.
Oczywiście nasze sale konferencyjne Łódź są optymalnie dostosowane pod względem przestrzeni, wyposażenia, ilości miejsc czy indywidualnych wymogów jakie posiadają potencjalni klienci. Jednym słowem to nie tylko atrakcyjne pod każdym względem miejscem, lecz spełniające jasno określone standardy, tym samym wybierając nasze sale konferencyjne w Łodzi mają państwo pewność, iż dokonują odpowiedniego wyboru.
Warto zatem przekonać się, co nasz pensjonat ma do zaoferowania tym samym z jakiego powodu tak wiele firm oraz osób zdecydowało się na skorzystanie z jego usług, może to jest właśnie miejsce którego w tej sytuacji poszukujemy?

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Marzanna

Wybierając się na południe Polski, warto skosztować ludowej kultury tego regionu. Z pomocą przychodzi Państwu Siedlisko Folkloru Marzanna, czyli duży kompleks hotelowo- gastronomiczny. Położony w spok...