Katalog firm

Kategorie


Malaga

Masz jasno sprecyzowane wymagania i oczekiwania, gdy chodzi o salę weselną której poszukujesz w okolicach Łodzi? Oferujemy naszym klientom nie tylko świetne miejsce do organizacji takiej imprezy, lecz również niezbędne co do tego zaplecze, nocleg czy nawet możliwości kompleksowego wsparcia w obsłudze każdego wydarzenia.

Sala bankietowa

Zastanawiasz się z jakiego powodu nasz pensjonat jest odpowiednim miejscem, do zorganizowania wesela, imprezy firmowej czy jakiegokolwiek innego wydarzenia? Bowiem każda znajdująca się tutaj sala bankietowa w Łodzi, jaką dostosowaliśmy do określonych standardów pod względem przeznaczenia, to rzeczywiście idealna alternatywa z której warto skorzystać.
Dodatkowo zadbaliśmy również, o inne aspekty, które sprawiają, iż sala bankietowa Łódź jaką dysponujemy do wynajęcia, spełni wszystkie oczekiwania i wymagania w zakresie jej swoistego przeznaczenia, co to takiego oznacza? Mianowicie fakt, iż proponujemy państwu wraz z naszym pensjonatem profesjonalne wsparcie przy przygotowaniu oraz organizacji takiej imprezy firmowej, wesela czy jakiegokolwiek innego wydarzenia.
Można zatem powiedzieć, iż jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla kogoś kto oczekuje kompleksowego, pełnego oraz niezbędnego wsparcia przy wynajęciu sali bankietowej, jednocześnie uwzględnieniu wiele ważnych kwestii związanych z organizacją takiego wydarzenia w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Marzanna

Wybierając się na południe Polski, warto skosztować ludowej kultury tego regionu. Z pomocą przychodzi Państwu Siedlisko Folkloru Marzanna, czyli duży kompleks hotelowo- gastronomiczny. Położony w spok...