Katalog firm

Malaga

Masz jasno sprecyzowane wymagania i oczekiwania, gdy chodzi o salę weselną której poszukujesz w okolicach Łodzi? Oferujemy naszym klientom nie tylko świetne miejsce do organizacji takiej imprezy, lecz również niezbędne co do tego zaplecze, nocleg czy nawet możliwości kompleksowego wsparcia w obsłudze każdego wydarzenia.

Oferta noclegowa

Nie dziwi fakt, iż dużo osób przykłada dokładną uwagę do wyboru hotelu, pensjonatu czy miejsca w którym najzwyczajniej w świecie zamierzają nocować, tym bardziej gdy chodzi o miasto jakim jest łódź. W końcu bądź co bądź stawiamy wyłącznie na noclegi w Łodzi jakie pod każdym względem, są dla nas co oczywiste odpowiednie, tym samym niekiedy liczymy na coś więcej niż wyłącznie miejsce do spania.
Nasz pensjonat to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób których interesują noclegi, lecz także możliwość zorganizowania i przygotowania przyjęcia, imprezy czy bankietu. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz co za tym idzie także zaplecze, jakie niejednokrotnie sprawi iż nasz pensjonat będzie doskonałym miejscem nie tylko gdy chodzi o noclegi w Łodzi ale również możliwość skorzystania z jego adekwatnej do tego oferty.
Możecie być państwo pewni, iż wybór naszego pensjonatu to jak najbardziej korzystne za każdym razem rozwiązaniem, a tym samym opcja z której warto skorzystać. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą noclegową na naszej stronie firmowej http://www.malagasala.pl/noclegi/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Marzanna

Wybierając się na południe Polski, warto skosztować ludowej kultury tego regionu. Z pomocą przychodzi Państwu Siedlisko Folkloru Marzanna, czyli duży kompleks hotelowo- gastronomiczny. Położony w spok...