Katalog firm

Kategorie


4 Pory Roku

Jeśli planujesz wybrać się do restauracji innej niż wszystkie, to być może zainteresuje Cię oferta naszego lokalu 4 Pory Roku. Mieści się ona we Wrocławiu i zawiera wiele smakowitych dań regionalnych. Gwarantujemy, że jeśli raz skosztujesz naszych dań, z pewnością będziesz do nas wracał!

Kuchnia regionalna

Nazywamy się "4 pory roku" (http://4poryroku.wroclaw.pl/). Zapraszamy Was nad Odrę. Miejsce gdzie się znajdujemy na pewno przypadnie Wam do gustu. Spokój, cisza, piękne otoczenie, zieleń. Takie miłe miejsce sprzyja do zjedzenia dobrych posiłków. A takie polecają Wam nasi kucharze. Dania kuchni europejskiej chwalone są przez naszych gości. Wina, które pochodzą ze znakomitych winnic to doskonałe uzupełnienie posiłków.
Wspaniałe restauracje Wrocław to właśnie my. Znajdźcie nas na mapie Wrocławia. A my zapewnimy Wam dobry obiad czy kolacje. Jesteście mieszkańcami naszego miasta? Czy jesteście może turystami, którzy odwiedzają nasze piękne miasto? Przyjdźcie do nas a na pewno będziecie zadowoleni z jedzenia jakie u nas dostaniecie.
Chętnie ugościmy Was całymi rodzinami. Dla dzieci mamy kosz zabawek. Wasze pociechy nie będą się u nas nudzić. A w lecie dzieci będą mogły pobiegać na świeżym powietrzu w naszym ogródku letnim. Jak widzicie jesteśmy restauracją otwartą na klientów. Warto skorzystać z naszej oferty restauracyjnej.

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Marzanna

Wybierając się na południe Polski, warto skosztować ludowej kultury tego regionu. Z pomocą przychodzi Państwu Siedlisko Folkloru Marzanna, czyli duży kompleks hotelowo- gastronomiczny. Położony w spok...

Malaga

Masz jasno sprecyzowane wymagania i oczekiwania, gdy chodzi o salę weselną której poszukujesz w okolicach Łodzi? Oferujemy naszym klientom nie tylko świetne miejsce do organizacji takiej imprezy, lecz...