Katalog firm

Kategorie


Koncept Studio

Firma Koncept Studio od wielu lat zajmuje się produkcją mebli na indywidualne zamówienie Klienta. W ramach naszej oferty przyjeżdzamy na miejsce i wykonujemy pomiar, na którego podstawie przygotujemy dla Państwa wizualizację graficzną. Po akceptacji, szybko i sprawnie wykonamy montaż.

Meble na wymiar

Jesteśmy rzetelną i godną polecenia firmą, która wykonuje wspaniałe i niepowtarzalne meble na wymiar Lublin w rewelacyjnie niskich cenach. Nasze meble to najlepsza propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu, pomiędzy wysoką jakością wykonania, a bardzo rozsądną ceną.
Dzięki ogromnej dbałości o detale i terminowości udało nam się zdobyć wielu stałych klientów zarówno w Polsce, jak i również za granicą. Cały czas śledzimy rynek i branżę meblarską, dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować na panujące trendy i dostosowywać naszą ofertę do aktualnie panującej mody. Dzięki nam nie będą mieć już Państwo nigdy więcej problemów z umeblowaniem swojego mieszkania lub biura.
Od bardzo wielu lat bardzo mocno współpracujemy z firmą BLUM, która specjalizuje się w produkcji niezawodnych okuć. W naszym meblach wykorzystujemy wyłącznie akcesoria od renomowanych firm, takich jak między innymi: PEKA, VAUTH-SAGEL, czy HETTICH, która w naszym kraju cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Kontakt

Ulica: Zemborzycka 11

Kod: 20-450

Miejscowość: Lublin

http://koncept-studio.pl/

E-mail: koncept.studio@op.pl

Tel.: 515-141-707


Podobne firmy

MS Meble

Nasz salon meblowy oferuje Wam meble, które produkowane są przez najlepszych specjalistów. Z nami dostaniecie meble, które zostaną wyprodukowane z najlepszych materiałów, jakie są dostępne na rynku. M...