Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Rozglądasz się za warsztatem samochodów ciężarowych? W takiej sytuacji dobrym wyborem jest oferta firmy J&W GLOB Service Sp. z o.o. J&W GLOB Service Sp. z o.o. to firma, która jest tworzona przez wykwalifikowanych pracowników. Celem wszystkich jest pełna satysfakcja klientów, czyli skuteczność, szybkość i korzystna cena.

Warsztat Tir

Jeżeli jesteś osobą, która zawodowo ma do czynienia z ciągnikami samochodowymi do dobrze trafiłeś. Nasz warsztat TIR znajduje się świadczeniem specjalistycznych usług napraw na najwyższym poziomie. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych różnych marek i modeli.
Z uwagi na to, że pracujemy dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu możesz mieć pewności, że zawsze uzyskasz pomoc z naszej strony. Poszukujesz wiarygodnego partnera, który zapewni serwis twojej floty samochodów? Z nami na pewno się nie zawiedziesz. Posiadamy dostęp do części zamiennych w każdej chwili. Ponieważ korzystamy jedynie z najlepszych części sprawdzonych producentów nie musisz się martwić o jakość naszych napraw.
Zapraszamy do współpracy zarówno stałej jak i jednorazowej. Jednak wiemy, że jeżeli raz skorzystasz z naszych usług to z pewnością ponownie do nas zadzwonisz. Pomożemy Ci nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

VolvoPRO

VolvoPro to miejsce, gdzie już teraz możecie się zgłosić, jeżeli zależy Wam na współpracy z solidnymi osobami. Prowadzimy niezależny serwis, który znaleźć możecie w Olsztynie. Jeżeli będzie interesowa...