Katalog firm

JC Design

JC Design z chęcią zadba o Wasze wnętrza. Jeżeli chcecie, aby były one gustowne, zadbane, żebyście mogli nimi cieszyć oczy przez długi czas, to bardzo chętnie Wam w tym pomogę. Jestem projektantem, który z wielką pasją podchodzi do każdego projektu. Przekonajcie się jak zupełnie inaczej mogą wyglądać Wasze domy.

Projekt wnętrz

JC Design projektowanie wnętrz Łódź usługi polegające na zagospodarowaniu przestrzennym pomieszczeń mieszkalnych, a także obiektów o charakterze publicznym. Posiadam niezbędne kwalifikację, a także bogate doświadczenie. Stale podnoszę standard moich usług, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.
Wszystkie projekty wykonuje na podstawie potrzeb i wymagań klienta. Staram się uwzględnić każdą Państwa sugestię, a także zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania. Aranżuję wnętrza w każdym stylu. Zawsze dążę, aby były one nie tylko ciekawe i efektowne, ale również praktyczne.
W skład mojej oferty wchodzi m.in. projektowanie sufitów podwieszanych, rozmieszczenie ścian działowych, projekty zabudowy stałej (np.garderoby), rozkład instalacji elektrycznej, dobór mebli, a także wiele więcej. Ofertę kieruje nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale również klientów z innej części Polski. Umożliwiam kontakt internetowy, a także usługi projektowe online. Współpracuję wyłącznie z najlepszymi ekipami wykończeniowymi.

Kontakt

Ulica: Oszczepowa 68

Kod: 94-123

Miejscowość: Łódź

http://jc-design.pl/

E-mail: biuro@jcdesign.pl

Tel.: 605-680-625