Katalog firm

Kategorie


Jaksa

Firma Jaksa istnieje na rynku 15 lat. Chociaż jej główną specjalność stanowi budowa szklarni, zajmuje się także przerobem stali. W oparciu o nowoczesne technologie projektuje i wykonuje różnego typu konstrukcje stalowe. Proponuje klientom takie usługi jak wiercenie cnc i nie tylko. Po więcej informacji firma zaprasza na stronę.

Obróbka stali cnc

Jeżeli interesuje Państwa dokładna obróbka stali cnc od a do z w rozsądnej cenie, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i dokładnie zapoznajcie z najnowszą ofertą usługową. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielne wywiercenie otworu w twardej stali jest bardzo trudnym zadaniem zwłaszcza, jak nie posiada się odpowiedniego sprzętu. Nasza firma powstała właśnie po to, aby ułatwić Państwu wykonanie tego zadania.
Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas rzetelność, terminowość, wysoka jakość usług i konkurencyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu udało nam się wypracować wysoka pozycje na rynku. Przy obróbce stali korzystamy z nowoczesnych przecinarek plazmowo - gazowych, które poradzą sobie nawet w bardzo grubymi materiałami ( od 1 mm do 100 mm).
Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe usługi tak, aby móc zaspokoić coraz to większe oczekiwania naszych klientów. Pomogliśmy już bardzo wielu naszym zadowolonym klientom i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu.

Kontakt

Ulica: Piątkowisko 87

Kod: 95-200

Miejscowość: Pabianice

http://www.jaksa.pl/

E-mail: biuro@jaksa.pl

Tel.: 604-594-634


Podobne firmy

BestBet

Firma BestBet prężnie rozwija się na runku ogrodzeń. Dzięki swojemu doświadczeniu i zatrudnianiu wyłącznie wysoko wyspecjalizowanych pracowników, oferuje swoim klientom indywidualnym jak i firmom najw...