Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Intprojekt to specjalistyczna firma, która zajmuje się automatyką przemysłową na najwyższym poziomie. Mamy nadzieje, że nasza innowacyjna oferta, wysoka jakość obsługi oraz specjalistyczna technologia sprostają Waszym oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie do nas dodatkowe pytania.

System sterowania maszyn

Firma INTPROJEKT działa ze swojej głównej siedziby, mieszczącej się w Łodzi. Już od wielu lat zajmuje się automatyką przemysłową, a konkretniej mówiąc, wdrażaniem inteligentnych systemów automatyki przemysłowej na potrzeby swoich klientów. Jednakże oferta firmy jest znacznie bardziej obszerna i zawiera także inne usługi. Między innymi firma INTPROJEKT jest firmą, do której na pewno należy się zwrócić jeżeli komuś potrzebny jest system sterowania maszyn lub systemy wizyjne.
Oferta INTPROJEKT nieustannie formowana jest przez życzenia i potrzeby jej klientów, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność, że jego wymagania będą na pewno spełnione jak najbardziej to możliwe. Innowacyjne rozwiązanie jakie stosuje ta firma w swoich projektach dodatkowo dodają jej wiarygodności i sprawiają, że jest to z całą pewnością firma, do której trzeba powrócić przy dalszych zleceniach i projektach.
Zatem jeżeli ktokolwiek pragnie wprowadzić nowe rozwiązania do swojej firmy, INTPROJEKT na pewno ma do zaoferowania idealny pomysł.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468