Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Intprojekt to specjalistyczna firma, która zajmuje się automatyką przemysłową na najwyższym poziomie. Mamy nadzieje, że nasza innowacyjna oferta, wysoka jakość obsługi oraz specjalistyczna technologia sprostają Waszym oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie do nas dodatkowe pytania.

Projekt automatyki przemysłu

Usługa jaką jest projektowanie automatyki przemysłowej z całą pewnością nie należy do łatwych zadań. Jednakże jest to prawdziwa pasja firmy INTPROJEKT. Firma ta została przed laty w Łodzi i od momentu rozpoczęcia swojej działalności z sukcesem ją rozwija, nieustannie poszerzając swoją ofertę. Tym samym zachęca nowych klientów do wykorzystania swojej ekspertyzy w zakresie automatyki przemysłowej, co może doprowadzić do zrewolucjonizowania działalności wielu innych firm.
Pracownicy INTPROJEKT to osoby z pasją i wieloletnim doświadczeniem oraz dużą dozą wiedzy w zakresie tematyki inżynierii elektrycznej. Dzięki temu, że nigdy nie spoczywają na laurach i nieustannie ulepszają swoje umiejętności, klienci INTPROJEKT mogą liczyć na innowacyjne podejście do każdego ze zleceń.
Wysoka jakość świadczonych usług, dobre stosunki z klientami oraz przyjazna atmosfera to tylko jedne z wielu atutów firmy INTPROJEKT. Przy tej łódzkiej firmie każdy klient z całą pewnością będzie zadowolony z wyników nawiązanej współpracy.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468