Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Intprojekt to specjalistyczna firma, która zajmuje się automatyką przemysłową na najwyższym poziomie. Mamy nadzieje, że nasza innowacyjna oferta, wysoka jakość obsługi oraz specjalistyczna technologia sprostają Waszym oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie do nas dodatkowe pytania.

Programowanie sterowników plc

Firma INTPROJEKT to polska firma o bardzo różnorodnej ofercie. Jak sama nazwa jej mówi, jest to firma, która oferuje swoim klientom inteligentne systemy automatyki przemysłowej. Automatyka przemysłowa jest dziedziną, która obecnie przechodzi przez wiele rewolucji i rozwija się w wyjątkowo dynamicznym tempie. Dlatego też nieustannie pojawiają się nowe rozwiązanie, które mogą być zaimplementowane do życia.
Firma INTPROJEKT działa ze swojej siedziby w Łodzi. Nieustannie zyskuje nowych klientów, zachęconych tym, jak wiele innowacji w funkcjonowaniu ich własnych firm może zapewnić współpraca z INTPROJEKT. Wśród szerokiego katalogu świadczonych tam usług na pewno należy wymienić takie jak programowanie sterowników PLC, a także zakładanie nowych systemów sterowania maszyn.
W firmie INTPROJKET satysfakcja każdego z klientów zawsze jest absolutnym priorytetem. Zatem jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z zakresu trudnej dziedziny takiej jak automatyka przemysłowa, INTPROJEKT to najlepszy wybór z polskiego rynku!

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468