Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Intprojekt to specjalistyczna firma, która zajmuje się automatyką przemysłową na najwyższym poziomie. Mamy nadzieje, że nasza innowacyjna oferta, wysoka jakość obsługi oraz specjalistyczna technologia sprostają Waszym oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie do nas dodatkowe pytania.

Automatyka przemysłu

Automatyka przemysłowa jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi inżynierii elektrycznej dzisiejszych czasów. Nieustannie pojawiają się nowe pomysły i rozwiązania, które mogą zostać wdrożone do życia codziennego wielu firm. Jednakże najpierw potrzeba eksperta, który jest w stanie pomóc w trakcie tej transformacji działalności firmy. A eksperta takiego na pewno można znaleźć w firmie INTPROJEKT, z którego ofertą można zapoznać się na stronie http://intprojekt.com.pl/.
Prawdziwą pasją tej łódzkiej firmy jest automatyka przemysłowa i wdrażanie inteligentnych systemów na niej opartych. Celem każdego z projektów jest zadbanie, że klient otrzymuje usługi najlepszej jakości. Dlatego też pracownicy INTPROJEKT zawsze dokładają wszelkich starań, które zapewniają, że klient będzie zadowolony z tego, jak przebiegła współpraca z INTPROJEKT i z tego, jakie zmiany wprowadziła do jego firmy.
Dzięki temu obie strony mogą cieszyć się z osiągniętych wyników i liczyć na przyszłe próby wspólnej pracy. Wszystko to sprawia, że firma INTPROJEKT jest idealnym rozwiązaniem dla każdego klienta.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468