Katalog firm

Kategorie


For You

For You to sklep dla dzieci, w których możecie kupić najróżniejsze czapki. Mamy nadzieje, że nasze niskie ceny oraz atrakcyjne warunki dostawy znajdą Wasze uznanie. Wszystkie nasze produkty uszyte są z najwyższej jakości tkanin. Możecie więc być pewni, że na głowach Waszych dzieci znajdą się tylko najlepsze produkty.

Czapki dla dzieci

Firma For You zajmuje się głównie produkcją czapek i innych nakryć głowy dla dzieci i niemowląt. Jednak w swojej ofercie ma także m.in. szaliki czy rękawiczki. Czapki dostępne są w różnych modelach i rozmiarach, na wszystkie pory roku, dla chłopców i dziewczynek. Wytwarzane są z wysokiej jakości dzianiny bawełnianej posiadającej certyfikaty: "Bezpieczny Dla Dziecka", "Bezpieczny Dla Człowieka" oraz "Tekstylia Godne Zaufania". Dodatkowo czapki posiadają roczną gwarancję producenta.
Oferowane przez nas czapki dla dzieci, jak i wszystkie inne produkowane przez firmę dodatki powstają na podstawie oryginalnych projektów. Na każdy sezon przygotowywana jest nowa kolekcja, dzięki czemu For You nie pozostaje w tyle, jeśli chodzi o trendy panujące aktualnie w modzie.
Firma dysponuje szerokim wyborem produktów, który powinien usatysfakcjonować każdego klienta. Towary cechują się również przystępną ceną, a oprócz tego, w sklepie internetowym często można trafić na promocje.
Zamówione produkty mogą zostać dostarczone do klienta z pomocą Poczty Polskiej lub kuriera w ciągu 2 dni roboczych.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56