Katalog firm

Floor Planet

Jak powinna być wykończona podłoga? Jakie elementy powinniśmy na nią położyć, aby cechowała się ona unikalnością oraz funkcjonalnością? Jeżeli szukacie odpowiedzi na takie pytania, to specjaliści z Floor Planet chętnie podpowiedzą Wam najkorzystniejsze rozwiązania prezentując swój katalog produktowy.

Wykładziny dywanowe

Wykładziny wracają do łask. I to w szaleńczym tempie, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na ich zamontowanie. Nic dziwnego, są stosunkowo tanie, a przy tym bezpieczne i dobrze wyciszają. Oznacza to, że wykładziny dywanowe są strzałem w dziesiątkę i mają niewiele wspólnego z tymi, które pamiętasz z zamierzchłych czasów poprzedniej epoki.
Wykładziny oferowane przez FloorPlanet to najwyższej jakości materiały, wyróżniające się wspaniałym wzornictwem i trwałością. W ofercie firmy znajdują się wykładziny z PCV i materiałów dywanowych.
Wykładziny dywanowe świetnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. To idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego, ponieważ chronią przed zimnem i są łatwe w czyszczeniu. Ich wysoka jakość i świetny styl sprawiają, że dobrze wyglądają także w salonie, a dzięki zwiększonej trwałości mogą zostać zastosowane także na korytarzu czy w przedpokoju. Wykładziny dywanowe znajdą zastosowanie także w pomieszczeniach biurowych. Świetnie się w nich prezentują, ponieważ ocieplają wnętrze, ale dalej wyglądają profesjonalnie.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665