Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Jak powinna być wykończona podłoga? Jakie elementy powinniśmy na nią położyć, aby cechowała się ona unikalnością oraz funkcjonalnością? Jeżeli szukacie odpowiedzi na takie pytania, to specjaliści z Floor Planet chętnie podpowiedzą Wam najkorzystniejsze rozwiązania prezentując swój katalog produktowy.

Wykładziny biurowe

Firma Floor Planet zajmuje się kompleksową obsługi inwestycji budowlanych i wyposażaniem biur w wykładziny biurowe. Jako autoryzowany dystrybutor wielu firm krajowych i zagranicznych posiada duży wybór produktów takich jak wykładziny biurowe dywanowe, winylowe, płytki dywanowe czy panele i płytki LVT.
Dobrze wybrane wykładziny będą służyły latami i poprawią wizerunek firmy. Ważne, aby przy wyborze wykładziny wiedzieć jakie zadania ma spełnić. Czy ma być łatwa w utrzymaniu czystości, miękka i elegancka czy o niskim stopniu ścieralności. Wykładziny strukturą runa i gramaturą oraz znacząco składem surowca. To od tych cech zależy jej wytrzymałość, łatwość prania i niewnikanie plam. Wykładziny przeznaczone dla biura dopasowywane są do wystroju i mebli biurowych.
Całość ma stanowić jednolitą i elegancką przestrzeń, w której pracownicy będą czuć się dobrze. Pracownicy Floor Planet pomagają klientom w doborze właściwego koloru do każdego biura, tak aby spełniała ona wszystkie oczekiwania oraz dobrze prezentowała się przy gościach z zewnątrz.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665