Katalog firm

Kategorie


Fibrobus

Specjalistyczna firma transportowa Fibrobus to oferta wynajmu autokaru na trasach krajowych oraz zagranicznych. Wybierając Fibrobus, wybierasz pojazd nowoczesny i wysokiej jakości, jak również masz gwarancję obsługi ze strony najbardziej doświadczonych kierowców. Zapewniamy dobre ceny oraz możliwość realizacji indywidualnych pomysłów zleceniodawcy.

Wynajem autokaru

Interesuje Państwa wynajem autokarów Łódź? Tylko Fibrobus. Działamy na rynku już bardzo długo. Dlatego wiemy jak ważne jest zapewnienie wszystkim komfortowych warunków przewozu. My Wam oferujemy wynajęcie autokarów po bardzo niskich cenach. A przy tym zapewnimy Wam wygodne, komfortowe i czyste autokary. Nie bójcie się jechać razem z nami. Nasz kierowca zawiezie Was dokładnie tam gdzie będziecie chcieli. Nawet jeżeli to miejsce znajduje się bardzo daleko, gdzieś na końcu Europy. My naprawdę postaramy się abyście znaleźli się tam w jak najkrótszym czasie. Dowieziemy Was szybko. Ale przede wszystkim bezpiecznie. Nasze autokary są na bieżąco sprawdzane pod względem technicznym dlatego nie musicie bać żadnych awarii po drodze. Jeżeli potrzebujecie przewieźć ludzi na wycieczkę, na imprezę firmową, na imprezę rodzinną przyjdźcie do nas. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Chętnie Was zawieziemy gdziekolwiek byście nie chcieli. Każde warunki współpracy ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Fibrobus zaprasza.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

http://fibrobus.pl/

E-mail: fibrobus@fibrobus.pl

Tel.: 602-728-822


Podobne firmy

Conect

Firma Conect oferuje profesjonalne usługi spedycyjne, obejmujące prowadzenie busów na terenie Europy oraz transport lekki krajowy i międzynarodowy w zakresie: ADR, lodówka, winda, laweta, plandeka, a...