Katalog firm

Kategorie


Dorin

Znajdujący się w Łodzi salon sukien ślubnych Dorin zaprasza przyszłe Panny Młode do zapoznania się z szeroką ofertą. Składają się na nią nie tylko modne suknie ślubne, ale także dodatki takie jak obuwie, welony, rękawiczki czy biżuteria. Salon zapewnia profesjonalne wsparcie w wyborze produktów i konkurencyjne ceny.

Suknie ślubne

Planujesz ślub i zupełnie nie wiesz jaką suknie wybrać? Odwiedziłeś już kilka salonów, a wciąż nie znalazłaś "tej jedynej"? Chętnie Ci pomożemy! U nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje Panna Młoda w tym wyjątkowym dniu.
Jeśli interesują Cię modne suknie ślubne Łódź koniecznie wybierz się do salonu sukien ślubnych Dorin. Chętnie uszyjemy dla Ciebie kreacje marzeń! Od lat, na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania i potrzeby klientki - u nas poczujesz się wyjątkowo, bez względu na to, jakim budżetem dysponujesz. Oprócz wyboru idealnej sukni ślubnej, dopasujemy do niej dodatki: welon, obuwie, biżuterię czy różnego rodzaju stroiki. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze klientki wychodziły z salonu z uśmiechem na twarzy - przekonane, że dokonały doskonałego wyboru. Oprócz tego staramy się również zaoszczędzić czas naszych klientek - najpierw rozmawiamy, a później dobieramy model sukni pasujący do urody Panny Młodej - jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie.
Wiemy jak ważnym wydarzeniem jest ślub, a moda to nasz pasja - chcemy się nią dzielić każdego dnia.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722