Katalog firm

Dorin

Znajdujący się w Łodzi salon sukien ślubnych Dorin zaprasza przyszłe Panny Młode do zapoznania się z szeroką ofertą. Składają się na nią nie tylko modne suknie ślubne, ale także dodatki takie jak obuwie, welony, rękawiczki czy biżuteria. Salon zapewnia profesjonalne wsparcie w wyborze produktów i konkurencyjne ceny.

Moda ślubna

Suknia ślubna to jedna z najpiękniejszych kreacji w życiu każdej kobiety. Zakładana raz w życiu powoduje, że wszystkie kobiety czują się naprawdę wyjątkowo. Dlatego, jeżeli chcecie znaleźć tą najpiękniejszą suknię, ponieważ przygotowujecie się do ślubu, to zapraszamy do Dorin. Nasz salon sukien ślubnych to idealne miejsce dla wszystkich mieszkanek Łodzi, które szukają wyjątkowej sukni na swój ślub.
Zachęcamy do wizyty na ul. Jaracza 1, gdzie zawsze czeka na Was nasza obsługa. To oni pomogą Wam wybrać tą najbardziej wyjątkową suknię. Zawsze możecie liczyć na ich wyjątkową poradę. W naszej kolekcji znajdziecie coś dla miłośniczek tradycjonalizmu, jak również dla kobiet ceniących klasykę i nutkę nowoczesności. Koronki, kryształki, wysoka jakość materiałów - tylko u nas znajdziecie suknie, które szyte są z wielką starannością i dokładnością.
Do tego zapewniamy Wam również najróżniejsze akcesoria do ślubu, dzięki czemu będziecie wyglądały naprawdę cudownie. Zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie lub zapoznania się z ofertą na stronie naszego salonu http://suknie-slubne-dorin.pl/.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722