Katalog firm

Domena S.C.

Lokalizacja biura to jeden z kluczy do sukcesu firmy. Centrum Biurowe Targowa 35 oferuje wynajem przestrzeni korporacyjnych w doskonałym punkcie Łodzi. Proponowane lokale charakteryzują się wysoką estetyką oraz wyjątkową funkcjonalnością. Zapewniamy pełne wsparcie eksploatacyjne oraz konkurencyjne stawki.

Lokale użytkowe

Firma Domena S.C. oferuje swoim klientom możliwość wynajmu lokali umiejscowionych w atrakcyjnych punktach Łodzi. To jeden z liderów w branży wynajem lokali użytkowych Łódź. Wszystkie wynajmowane przez nią lokale wyróżniają się bardzo starannym wykończeniem, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako eleganckie siedziby przedsiębiorstw z różnych branż.
Wyposażono je między innymi w klimatyzację, czujniki przeciwpożarowe, czy nowoczesną sieć komputerową. Do najciekawszych obiektów oferowanych na wynajem należy kompleks budynków położony przy ulicy Targowej 35. To odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących wygodnego biura ulokowanego w atrakcyjnym punkcie w centrum Łodzi. Dzięki postindustrialnemu stylowi i nowoczesnemu wykończeniu budynki przy Targowej 35 mają swój unikalny charakter.
Domena S.C. proponuje swoim klientom wynajem na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferta jest każdorazowo dostosowywana do potrzeb konkretnego klienta. Dostępne lokale są przygotowane do wynajmu z uwzględnieniem preferencji najemcy.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Poszukują Państwo mieszkania, domu lub działki na sprzedaż w Łodzi lub okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia witryny Centrum Nieruchomości. Specjalizujemy się w pośrednictwie od wielu lat. Proponujemy at...