Katalog firm

Kategorie


Centrum Nieruchomości

Poszukują Państwo mieszkania, domu lub działki na sprzedaż w Łodzi lub okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia witryny Centrum Nieruchomości. Specjalizujemy się w pośrednictwie od wielu lat. Proponujemy atrakcyjne oferty kupna, sprzedaży czy wynajmu obiektów o różnym przeznaczeniu. Mamy wiele lat doświadczenia i wielu zaufanych Klientów.

Sprzedaż mieszkań

Nieruchomości są wymagającą częścią rynku. Zdajemy sobie sprawę, że zajmując się nimi, należy wciąż się uczyć i starać się zachować zawsze wysoki poziom usług.
Nasza agencja nieruchomości Łódź cały czas wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, a bywają one naprawdę spore. Działamy już od ponad dziesięciu lat, mamy więc już spore doświadczenie w tej dziedzinie.
Wiemy, że każdy klient wymaga indywidualnego podejścia, ma bowiem oczekiwania charakterystyczne tylko dla niego. Żeby uzupełnić nasze usługi, współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi rzeczoznawcami, doradcami finansowymi oraz biurami notarialnymi. Dzięki temu nasze usługi są w pełni kompleksowe.
Nasz klient może liczyć na kompetentną ocenę danej nieruchomości przez rzeczoznawcę, przez co będzie doskonale wiedział, co interesujący go lokal sobą reprezentuje i czy wobec tego w pełni spełnia jego wymogi. Z kolei poleceni przez nas notariusze pomogą doprowadzić sprawę do końca pod względem notarialnym. Klient nie będzie miał wobec tego żadnych problemów w doprowadzeniu sprawy do końca. I o to nam właśnie chodzi.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106