Katalog firm

BestBet

Firma BestBet prężnie rozwija się na runku ogrodzeń. Dzięki swojemu doświadczeniu i zatrudnianiu wyłącznie wysoko wyspecjalizowanych pracowników, oferuje swoim klientom indywidualnym jak i firmom najwyższej jakości produkty. W skład jej oferty wchodzi produkcja, dystrybucja oraz montaż ogrodzeń betonowych, drewnianych i wielu innych.

Montaż ogrodzeń

Podstawą działalności przedsiębiorstwa Best Bet jest produkcja, sprzedaż oraz montaż różnego typu ogrodzeń posesji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę, dzięki czemu cieszymy się uznaniem wśród klientów. Nasze ogrodzenia Przasnysz są połączeniem wysokojakościowych i trwałych materiałów, solidnego wykonania, a także estetycznego wyglądu.
Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Wykonujemy m.in. ogrodzenia betonowe, siatkowe, czy też panelowe. Dodatkowo dostarczamy prefabrykowane podmurówki. Dużym zainteresowaniem cieszą się ogrodzenia ażurowe, który wyróżniają się nie tylko wytrzymałością, ale również niebanalnym designem. Realizacja każdego zlecenie odbywa się przy zachowaniu pełnej terminowości.
Z przyjemnością doradzimy Państwu, jaki typ ogrodzenia najlepiej ochroni daną posesję. Znamy trafne rozwiązania zarówno do małych, jak i dużych przestrzeni. Wielką zaletą jest fakt, że nasze ogrodzenia nie wymagają procesów konserwujących. Pozostaną w nienaruszonym stanie przez długie lata.

Kontakt

Ulica: Królewiecka 1

Kod: 06-300

Miejscowość: Przasnysz

http://best-bet.com.pl/

E-mail: dawid.ogrodzenia@gmail.com

Tel.: 500-333-013


Podobne firmy

Sanitpol

Sanitpol działa na rynku od ponad 25 lat, dzięki czemu możemy Wam zagwarantować pełen profesjonalizm. Naszym klientom oferujemy: inspekcje kanalizacji za pomocą kamery video, zamrażanie rur, gwintowan...

Jaksa

Firma Jaksa istnieje na rynku 15 lat. Chociaż jej główną specjalność stanowi budowa szklarni, zajmuje się także przerobem stali. W oparciu o nowoczesne technologie projektuje i wykonuje różnego typu k...