Katalog firm

Autolis

Autolis to najlepsza wypożyczalnia samochodów na terenie Trójmiasta. Chętnie udostępnimy Wam auto w bardzo okazyjnych cenach. Możecie u nas zamówić samochody osobowe, najróżniejszych marek. Na pewno któreś auto Wam się spodoba i będziecie mogli go tak długo użytkować jak Wam się będzie podobało. Autolis zaprasza.

Wynajem auta

W przeszłości często korzystaliśmy z usług różnych wypożyczalni samochodów. I choć wypróbowaliśmy naprawdę wiele takich firm, nie trafiliśmy na choćby jedną, która w 100 procentach spełniłaby nasze oczekiwania. Co więc postanowiliśmy zrobić?
Stworzyliśmy własną wypożyczalnię aut, która bardzo szybko zyskała sobie na rynku świetną renomę. W ten sposób zyskaliśmy grono wiernych klientów, którzy doceniają nasze profesjonalne podejście i dbałość o każdy szczegół. Zapraszamy zatem również Państwa, abyście przekonali się, jak dogodny jest nasz wynajem samochodów Gdańsk. Do Państwa dyspozycji oddajemy całą gamę niezawodnych samochodów, by każdy z Państwa znalazł w niej ten model, który odpowiada mu najbardziej.
To dlatego oferujemy zarówno miejskie, niewielkie samochody, jak i te oferujące bardzo dużo przestrzeni. Który Państwo wybierzecie? A więcej informacji na temat naszej szerokiej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej autolis.com.pl. Zapraszamy serdecznie do jej odwiedzenia.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220