Katalog firm

Kategorie


Aneta Budzińska

Zapraszam Was do tego, aby zapisać się do mnie na wykonanie makijażu permanentnego. Zachęcam Was do kontaktu i spotkania osobistego, a ja bardzo chętnie opowiem Wam na czym polega wykonanie trwałego makijażu. Nazywam się Aneta Budzińska i mogę zapewnić Was, że oferuje Wam najwyższą i bezpieczną jakość obsługi.

Makijaż permanentny ust

Jako certyfikowany trener makijażu permanentnego Aneta Brudzińska pomaga kobietom w różnym wieku w prawidłowym doborze makijażu. Dobrze wykonany makijaż permanentny Łódź będzie dopasowany do typu urody, rodzaju skóry i sprawi, że każda kobieta odzyska pewność siebie i zyska nową jakość życia.
Bardzo popularny jest wykonywany w gabinecie makijaż permanentny ust i brwi. Stosuje go coraz więcej kobiet, które chcą wyglądać młodziej i usunąć niedoskonałości. Szczególnie wśród młodych dziewczyn coraz większą popularnością cieszą się kreski permanentne. Ich wykonanie jest w pełni bezpieczne i komfortowe, a efekty widoczne są po bardzo krótkim czasie od zabiegu. W ten sposób podkreślone oko staje się wyraźniejsze, bardziej otwarte. Zabiegowi poddają się kobiety w różnym wieku, a szczególnie dla osób noszących szkła kontaktowe. Oko zawsze wygląda atrakcyjnie, a spojrzenie zachwyca.
Przed zabiegiem nie należy spożywać napojów alkoholowych oraz leków rozrzedzających krew, a w dniu zabiegu zalecane jest ograniczenie kawy i nie picie napojów energetycznych.

Kontakt

Ulica: Źwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Zależy ci na tym, aby depilacja laserowa pozwoliła ci na usunięcie nie tylko wąsika ale również pozbycie się owłosienia z innych części twojego ciała? Depilatorium jest odpowiednim dla nas miejscem, p...