Katalog firm

Alius

Niezależnie od tego czy szukasz atrakcyjnych ofert wyjazdów na narty czy też wakacyjnego odpoczynku, zgłoś się do naszego biura Alius we Wrocławiu. Oferujemy wycieczki zagraniczne znanych firm w przystępnej cenie. Doświadczony zespół naszych pracowników z pewnością podpowie Państwu, gdzie warto się udać w wyznaczonym przez Państwa terminie.

Wycieczki

Poszukują Państwo renomowanego i doświadczonego biura podróży? Miło nam przedstawić Państwu ofertę biura podróży ALIUS, które posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Nasze biuro posiada licznych stałych klientów, serdecznie zapraszamy do dołączenie do ich grona.
Biuro podróży ALIUS specjalizuje się w organizacji wyjazdów do takich krajów jak Francja, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria i wiele innych. Jako touroperator kierujemy swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i szkół czy firm. Swoim klientom proponujemy także możliwość skorzystania z kursów językowych za granicą. Dodatkowo nasza firma współpracuje z wieloma touroperatorami, aby nasza oferta była coraz bardziej atrakcyjna. Daje nam to możliwość zaoferowania Państwu wielu produktów turystycznych, między innymi biletów lotniczych i autokarowych oraz ubezpieczeń. Biuro podróży ALIUS jest członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki.
Oferujemy Państwu szeroki wybór, profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Jeśli biuro podróży Wrocław to tylko ALIUS! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Kontakt

Ulica: Świeradowska 51-57

Kod: 50-559

Miejscowość: Wrocław

http://alius.com.pl/

E-mail: biuro@alius.com.pl

Tel.: 71 336-40-40